Inny Świat

NASZA OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko czego szukacie. Oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe przy wyborze kilku atrakcji. Stawiamy na wysoką jakość a co za tym idzie zadowolenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Fundacji. 

 
 
 
 

Warsztaty kreatywne dla dzieci ze szkół i przedszkoli. 

warsztaty kreatywne do wyboru: świeczki żelowe, kolorowe buteleczki ozdobne, magnesy na lodówkę, – warsztaty chemiczne: -zabierzemy dzieci w świat niezwykłych doświadczeń, dzieci same będą wykonywały doświadczenia 

warsztaty bajkowe spotkanie z bajkową postacią: do wyboru Psi Patrol, Olaf, Tygrysek z Kubusia Puchatka oraz pszczółka, dzieci będą miały quiz z wiedzy o bajkach, każdy uczestnik otrzyma na koniec naklejkę bajkową, w programie konkursy i tańce. 

warsztaty cyrkowe, dzieci zamienią się w cyrkowych aktorów, będą wykonywać sztuczki cyrkowe, kręcenie talerzem, flowersick ,zamienią się w groźne tygrysy i będą chodziły na szczudłach

 – warsztaty zmysłów: urządzenie dmuchane latające piłeczki, kubeczki zapachowe- dzieci za pomocą węchu będą zgadywały w którym kubeczku jaki jest zapach, pudełeczka dźwiękowe w których umieszczone będą produkty i rzeczy które dzieci znają np. makaron, kasza pinezki itp.

 – Warsztaty balonowe- stworzymy z dziećmi balonowe rozmaitości, pojedziemy balonowym pociągiem, zatańczymy balonowy taniec i zorganizujemy balonowe zabawy

Koszt uczestnictwa w warsztatach 6 zł od dziecka warsztaty kreatywne i chemiczne- pozostałe warsztaty 5 zł od dziecka. 

Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci w „Inny Świat” to wyjątkowe, niezapomniane przeżycie zarówno dla maluchów jak i większych dzieci. Animatorzy zaplanują całe przedsięwzięcie, od zaproszeń urodzinowych po przekąski, napoje i niespodziankę dla solenizanta. . W zależności od wybranego pakietu urodzinowego, na dzieci czeka malowanie twarzy, tatuaże, olimpiady i wiele, wiele innych, niesamowitych rozrywek.

W naszej ofercie znajdziecie:

 • urodziny u kosmetyczki czyli malowanie paznokci, kolorowy makijaż oraz kolorowe fryzury to i wiele innych rzeczy tylko w naszym Spa, stworzymy kule do kąpieli lub świece żelowe
 • urodziny w świecie złudzeń, latające piłeczki, złudzenia optyczne, sztuczki iluzjonistyczne
 • urodziny konstruktorskie budowanie w giga klocków i słomek konstruktorskich, tworzenie modeli według własnego pomysłu
 • urodziny kulinarne,
 • urodziny kreatywne, koraliki, torby ekologiczne, kolorowe buteleczki ozdobne, gipsowe figurki, magnesy na lodówkę oraz inne.
 • urodziny piłkarskie
 • wizyta maskotki, Psi patrol, Tygrysek, Bałwanek Olaf lub pszczółka
 

Możliwość zamówienia piniaty.     NOWOŚĆ W OFERCIE FOTOBUDKA        A także wiele innych.     Masz inny pomysł – skontaktuj się z nami – na pewno razem uda nam się go zrealizować. Marzą Ci się wyjątkowe urodziny w plenerze – z przyjemnością pomożemy je zorganizować. Cennik i szczegóły urodzin ustalane są indywidualnie.

 

Bale karnawałowe, choinki szkolne i firmowe

Zapraszamy do skorzystania z oferty Bali Karnawałowych. Prowadzimy tradycyjne bale karnawałowe oraz bale tematyczne, choinki i dyskoteki. W ofercie znajduje się 2 godziny powadzenia tańców i zabaw, konkursy oraz Spotkanie z tajemniczą postacią.

Zabawy prowadzone w trakcie balu są przemyślane i opracowane w oparciu o doświadczenie oraz opinie klientów.
Dla zainteresowanych posiadamy własnego Mikołaja, który jest wliczony w cenę usługi.

Posiadamy własne nagłośnienie, lampki dyskotekowe, wytwornicę do baniek wytwornica śniegu oraz wszelkie rekwizyty niezbędne do prowadzenia imprezy. Imprezę prowadzi 2 lub 3 animatorów w zależności od ilości dzieci.

Cena i szczegóły ustalane są indywidualnie.

 
 

Wesela, chrzciny, komunie

Prowadzimy animacje dla dzieci, konkursy zabawy taneczne jak i stoiska zabawowe.
 
Nowość w Naszej ofercie FOTOBUDKA
 
Ceny i atrakcje są ustalane indywidualnie z klientem i dostosowywane do jego potrzeb.
 

 

 

Festyny, pikniki rodzinne

Animacje, które proponujemy na naszych imprezach są unikatowe. W naszej ofercie posiadamy między innymi:

 • liczne konkursy przy użyciu rekwizytów: zawody w dmuchanych strojach sumo, wyścigi szczurów, skoki w workach biegi wielu nóg, zawody gąsienic, biegi na wspólnych nartach oraz wiele innych
 • tańce integracyjne, których melodię porwą do tańca każdego
 • zabawy z chustą animacyjna
 • warsztaty balonowe
 • tory przeszkód
 • quizy muzyczne i rodzinne
 • dmuchańce
 • pokazy baniek mydlanych

Oraz wiele innych propozycji dopasowanych do Państwa Potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się galerią. Cena i szczegóły ustalane są indywidualnie.

Dmuchane Urządzenia

Posiadamy do wynajęcia urządzenia dmuchane. Oferowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne atesty a obsługujący je animatorzy posiadają szkolenia BHP dzięki czemu możemy zapewnić należyte bezpieczeństwo.
 

W ofercie posiadamy :

 • dmuchana zjeżdżalnia duża krasnal wymiary gabarytowe: szerokość 5,5 m x długość 10,5 m x wysokość 6 m
 • dmuchana zjeżdżalnia miś wymiary gabarytowe: szerokość 5 m x długość 8 m x wysokość 6 m 

Cena wynajmu zjeżdżalni do uzgodnienia indywidualnie.

Plus Koszt dojazdu- ustalany indywidualnie w zależności od odległości miejscowości od Białegostoku.

Nowość!!! Dmuchany Tor Przeszkód dla dzieci do 7 lat

Wymiary gabarytowe:

wysokość 2,5 m X szerokość 4 m X długość 8 m

 

Stoiska zabawowe

Stoisko malowania twarzy – animatorki stworzą piękne makijaże, które dzieci wybiorą z załączonych szablonów. Pracujemy na farbach firmy Snazaro. Farby są bezpieczne dla dzieci. Posiadamy brokaty i pudry, które urozmaicą wybrany makijaż.
 
Stoisko stylizacji fryzur – dzieci na tym stoisku otrzymają fantazyjne uczesanie. Uczesania urozmaicą piękne kolory kredy do włosów oraz spraye. Dodatkowo na stoisku dziewczynki będą mogły otrzymać kolorowe spineczki do włosów.
 

Stoisko strzelania z łuku – profesjonalna słomiana mata łuk oraz strzały z grotami, wszystko to co jest potrzebne by zapewnić frajdę i radość z łucznictwa. Nasz animator pokieruje dziećmi i dopilnuje bezpieczeństwa.

Stoisko cyrkowe – stoisko w nowej odsłonie, dzieci będą mogły przebrać się w naszej cyrkowej w garderobie w klowna błazna itp. będą mogły ubrać kolorową perukę i gigantyczne okulary, dodatkowo nauczą się żonglerki cyrkowej, balastowania i utrzymania równowagi na wrotce maxi roller, poznają techniki kręcenia talerzami, flowerstick, diabolo, poi i inne. Nauczymy chodzenia na szczudłach oraz jazdy na monocyklu.
 

Stoisko sztucznej biżuterii – na tym stoisku dzieci będą mogły zrobić sobie przy pomocy animatorki kolczyki, lub bransoletkę z pięknych koralików, piękne korale. Animatorka pokieruje jakich technik trzeba użyć by dostać niecodzienną biżuterię. Pracujemy na kolorowych drewnianych koralikach i profesjonalnych żyłkach i gumeczkach.

Stoisko konstruktorskie – na tym stoisku dzieci rozwijać będą swoje kreatywne myślenie tworząc budowle przy pomocy klocków konstruktorskich i słomek konstruktorskich- świetna zabawa dla każdego wieku.

Stoisko logicznych łamigłówek – na tym stoisku nie zabraknie atrakcji w postaci gier logicznych np. safari, kamuflarz, kot i mysz, kajaki, myszki, łamigłówki drewniane i metalowe świetna zabawa nie tylko dla dzieci. Znajdą się też drewniane i metalowe łamigłówki, które zatrzymają uczestników festyny na długie godziny.

Stoisko gier stolikowych i puzzli – dzieci będą mogły skorzystać z gier i puzzli typu: Zgadnij kto to? Detektyw, Pędzące żółwie i inne.

Stoisko gigantycznych baniek – robimy pokaz gigantycznych baniek przez naszych animatorów w kolorowych przebraniach i zapraszamy dzieci i rodziny do samodzielnego puszczania baniek pod naszym okiem rewelacyjne atrakcja dla całej rodzin.

Zamykanie w bańkach – animator przy użyciu profesjonalnego sprzętu zamknie wszystkie chętne dzieci w bańce, sprawi to wiele radości i niedowierzania.

Stoisko malucha – posiadamy domek plastikowy duży dla dzieci, składaną piaskownicę okrągłą dużą z piłeczkami i ślizgawką, tunele namioty klocki, koniki bujane oraz tory dla piłeczek, każde dziecko niewątpliwie znajdzie tu swój azyl.

Stoisko dużych gier plandekowych i drewnianych – a w nich m.in. gigantyczne domino, gigantyczna Jenga, duże bierki, warcaby, chińczyk, duże karty do gry formatu A4, kółko krzyżyk, memory, gry zręcznościowe.

Stoisko malowania na tkaninie – dzieci stworzą własne torby ekologiczne na zakupy, lub mogą je komuś podarować. Torba samodzielnie wykonana przyprawi o dużo radości.

Stoisko tworzenia kolorowych buteleczek ozdobnych – dzieci przy pomocy cekinów kolorowego brokatu i kolorowych piórek stworzą piękne buteleczki ozdobne.

Stoisko kolorowych warkoczyków- animator stworzy wspaniałe warkoczyki w wymarzonych przez dzieci kolorach 

Maskotki

Posiadamy do wynajęcia Maskotki reklamowe:
 
Obecnie posiadamy Maskotkę Reklamową Psi Patrol, Olaf, Pszczółka i Tygrysek
 

Cena wynajmu zależna od godzin pracy oraz rodzaju zlecenia.

 

Fotobudka

FOTOBUDKA WYNAJEM NA WESELA, IMPREZY , URODZINY  I EVENTY

Fotobudka to bardzo prosty w obsłudze aparat do robienia zdjęć.
 
Stajesz przed automatem, uśmiechasz się, dotykasz do ekranu i w 10 sekund masz wydrukowane zdjęcie.
 
Fotobudka daje pełną dowolność w pozowaniu i doborze  akcesoriów, aby Wasze zdjęcie było epickie!
 

Cennik i szczegóły ustalane są indywidualnie

 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Zajęcia piłkarskie
Zapraszamy dzieci od 2,5 do 5 lat na zajęcia ogólnorozwojowe z piłką. Zajęcia prowadzi instruktor piłki nożnej i animator.

Zajęcia są prowadzone w oparciu o zalecenia PZPN w zakresie zajęć ruchowych dla dzieci.
Zapraszamy dziewczynki i chłopców. Piątki 17.00
Zapisy telefonicznie lub meilowo
Koszt 60 zł 4 zajęcia

Tańce Wygibańce
Zapraszamy na zajęcia taneczne dzieci od 3-5 lat oraz grupa 6-9 lat. Tańce do znanych i lubianych utworów z elementami zumby dla dzieci. Zajęcia we środy grupa młodsza od 17.00-17.45 grupa starsza od 18.15 do 19.00.

Koszt 4 zajęć 45 zł.
Zapisy telefonicznie lub meilowo.

Laboratorium Małego Chemika
Zapraszamy na zajęcia dzieci w wieku od 3-6 lat na zajęcia chemiczne.
W każdy wtorek o 17.00              Koszt 4 zajęć 50 zł            Zapisy telefonicznie lub meilowo

Zajęcia wokalno – muzyczne
Zapraszamy dzieci w wieku 6-9 na spotkania muzyczno- wokalne.
W programie:
– emisja głosu,
– podstawy rytmiki
– podstawy wokalu,
– praca na instrumentach, i wiele innych
Grupa max 6-7 dzieci. Dzieci wypracują wokal do 3 wybranych utworów, które zaprezentują swoje umiejętności podczas festiwalu.
Zajęcia odbywać się będą w środy o 17.00                  Koszt za 4 zajęcia 120 zł                       Zapisy telefonicznie lub meilowo

 

Drewniane zabawki i gry

Zajmujemy się produkcją zabawek drewnianych.
 

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

 • rybki do łowienia 10 sztuk plus 2 wędki.
 • gra kółko krzyżyk z logo – lakierowana+ pokrowiec
 • gra zręcznościowa z logo- lakierowana pokrowiec ścigacze duże o wymiarach 20×25 oraz 25×30 kolorowy sznureczek oraz pokrowiec koszt
 • gra rzuty do celu drewniana tablica dwustronna, na tablica malowana w bajkowe postacie, morski świat i inne na życzenie klienta , pokrowiec, lakierowana
 

Nasza oferta stale się poszerza. Masz jakiś ciekawy pomysł – skontaktuj się z nami, pomożemy Ci go zrealizować!

 
 

Piniaty Urodzinowe

Posiadamy w  ofercie ręcznie robione Piniaty!!!

Piniaty wykonujemy na życzenie klienta.

Mają Państwo możliwość wyboru wzoru Piniaty spośród istniejących bądź zaproponować własny niepowtarzalny wzór!

Cena jest do indywidualnego ustalenia w zależności od wielkości i modelu Piniaty.

Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z Nowej Oferty! Zdjęcia z foto-budki plus wata cukrowa.

Od 1 lipca zapraszamy do Naszego biura mieszczącego się przy ulicy Świętojańskiej 19, gdzie będą mieli Państwo możliwość wykonania zdjęć z foto-budki dla dzieci a także każde dziecko otrzyma od Nas watę cukrową.  Koszt wynosi 10 zł za osobę w grupach max. 15-osobowych.

W cenie zdjęcie z Maskotką Reklamową!

Rezerwacje mogą Państwo dokonać drogą mailową:

isr.fundacja@gmail.com

lub telefonicznie:

726 106 160 

Serdecznie Zapraszamy!